Rhinofix

1300,00 

RhinoFix je navrženo k přirozenému zúžení špičky a boků nosu. Koupit Rhinofix v České republice. Složení. Cena. Výhody. Doprava po celé ČR: Havířov, Zlín, Pardubice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Liberec, Plzeň, Ostrava, Brno, Praha, Opava, Most a Kladno. Recenze, Názory, Efekty. Kupujte online Rhinofix.

Jak získat Rhinofix? Objednejte si Rhinofix jednoduše a pohodlně: Vyplňte oficiální formulář na našem e-shopu. Zvolte preferovaný způsob dopravy a platby. Očekávejte balíček do 2-3 dnů. Zásilka dorazí v anonymní obálce.
Proč nakupovat u nás?
Platba při převzetí: Žádné platby předem, platíte až po doručení zásilky.
Rychlé doručení: Zdarma a do několika dnů.
Nejlepší ceny: Atraktivní cenové podmínky na celý sortiment.

Katalogové číslo: CZ-YB18O42S5558 Kategorie:
Bezpečná platba je garantována

Produktový popis:

A ráda bych Vám představila nový produkt s názvem RhinoFix. Jedná se o zařízení, které je navrženo k přirozenému zúžení špičky a boků nosu. Je určeno jako alternativa k rhinoplastice a kosmetické chirurgii.

Základní informace:

RhinoFix je jednoduché zařízení, které se skládá z dvou silikonových destiček a kovového držáku.
Je vhodné pro muže i ženy a lze ho použít bez ohledu na věk.
V balení najdete návod k použití a čistící ubrousky.

Jak RhinoFix funguje:

Destičky se umístí do nosních dírek a držák zajistí, aby zůstaly na svém místě.
Během několika minut zařízení začne působit na chrupavkovou tkáň a postupně ji zmenšuje.
Po pravidelném používání by se měl nos zúžit a získat jemnější tvar.

Jak používat RhinoFix:

Před prvním použitím zařízení důkladně vydezinfikujte.
Destičky se zasunou do nosních dírek a držák se nasadí na nos.
Pokud se zařízení necítíte pohodlně, můžete ho snadno upravit nebo odebrat.
Po použití zařízení opět dezinfikujte a uložte do přiloženého obalu.

Výhody RhinoFix:

Pokud se Vám nelíbí tvar Vašeho nosu, ale nechcete podstoupit chirurgický zákrok, RhinoFix je skvělou volbou pro přirozené zúžení nosu.
Jednoduché použití a pohodlné nošení – můžete ho používat kdykoliv a kdekoliv.
Výrobek je velmi cenově dostupný v porovnání s kosmetickou chirurgií a rhinoplastikou.

V každém případě, předtím než se rozhodnete, je důležité si uvědomit, že každý člověk má jinou anatomii nosu a výsledky se mohou lišit. Nicméně, pokud hledáte bezpečnou a cenově dostupnou alternativu k rhinoplastice a kosmetické chirurgii, RhinoFix by mohl být skvělou volbou.

Varování:

Neměli používat lidé s alergiemi na silikon nebo kov.

Při pravidelném používání by se měl nos postupně zúžit, ale výsledky se mohou lišit v závislosti na anatomii každého jednotlivce.
RhinoFix Vám může pomoci získat sebevědomí a změnit Váš vzhled bez nutnosti invazivních zákroků.

Recenze

 1. Monika Šťastnová

  Produkt jsem zakoupila s nadějí, že mi pomůže upravit můj nos a musím říci, že jsem s výsledkem celkově spokojená. Bohužel jsem musela dát pouze 3 hvězdičky, protože mi trvalo déle, než jsem čekala, než jsem viděla výsledky.

  • Roman Drahoš

   Dobrý den, paní Šťastnová,

   děkuji Vám za Vaši recenzi našeho produktu Rhinofix a za hodnocení 3 hvězdičky. Jsem rád, že jste celkově spokojená s výsledkem, avšak chápu, že jste očekávala rychlejší změny.

   Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná a pomáhá nám zlepšovat naše produkty. Rádi bychom, aby naši zákazníci dosahovali očekávaných výsledků co nejrychleji. Rád bych Vás ujistil, že se neustále snažíme zlepšovat naše produkty a jejich účinnost.

   Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo potřebujete další pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás a rádi Vám poskytneme další informace.

   Děkuji Vám ještě jednou za Vaši zpětnou vazbu a doufám, že budete mít s našimi produkty nadále pozitivní zkušenosti.

   S přátelským pozdravem,

   Roman Drahoš
   Tým Wellness4you

 2. Alena Holečková

  Jsem nadšená zákaznice, která produktu Rhinofix udělila pět hvězdiček. Ráda bych se podělila o své pozitivní zkušenosti.

  Chci vyzdvihnout rychlost dodání produktu, která byla promptní a bezproblémová. Byla jsem také mile překvapena konkurenceschopnou cenou, za kterou jste Rhinofix nabídli.

  Po objednání jsem okamžitě obdržela odpověď od operátora, který byl velmi ochotný a rychle reagoval na mé požadavky. Měla jsem také příležitost konzultovat své otázky s operátorem po telefonu a byla jsem velmi potěšena užitečnými radami, které jsem obdržela.

  Nyní bych se chtěla zaměřit na samotný produkt Rhinofix. Tento produkt mi skutečně pomohl vyřešit mé potřeby a zlepšit můj zdravotní stav. Díky Rhinofix jsem dosáhla přirozeného zúžení špičky a boků nosu. Byla jsem ohromena výsledky, kterých jsem dosáhla díky tomuto produktu.

  Její složení je velmi účinné a přínosy jsou zjevné. Jsem opravdu spokojená s tím, jak Rhinofix funguje a jak mi pomohl dosáhnout požadovaných výsledků.

  Děkuji vám za skvělý zážitek a profesionální přístup. Jsem velmi spokojená se svým nákupem a doporučila bych Rhinofix všem, kteří hledají přirozené zúžení nosu.

  • Roman Drahoš

   Dobrý den, paní Holečková,

   děkujeme vám za vaše nadšení ohledně našeho produktu Rhinofix a za udělených pět hvězdiček. Jsme velmi rádi, že jste se rozhodla sdílet své pozitivní zkušenosti s námi.

   Chtěl bych vyzdvihnout rychlost dodání produktu, která byla promptní a bezproblémová. Jsme si vědomi, jak je pro naše zákazníky důležité, aby mohli rychle a snadno obdržet objednané zboží. Rovněž jsme rádi, že jste ocenila konkurenceschopnou cenu, za kterou jsme Rhinofix nabídli.

   Je skvělé slyšet, že jste byla spokojená s naším zákaznickým servisem. Jsme tu pro vás a je pro nás důležité, abyste se cítila podporována a informována. Jsme rádi, že jste měla příležitost konzultovat své otázky s našimi operátory a že vám poskytli užitečné rady.

   Co se týče samotného produktu Rhinofix, je skvělé slyšet, že vám skutečně pomohl vyřešit vaše potřeby a zlepšit váš zdravotní stav. Jsme rádi, že jste dosáhla přirozeného zúžení špičky a boků nosu díky Rhinofixu. Vaše ohromení výsledky, kterých jste s tímto produktem dosáhla, nás velmi těší.

   Děkujeme vám za vaši důvěru v naši společnost a za to, že jste si vybrala náš produkt. Jsme hrdí na to, že jsme mohli přispět k vaší spokojenosti a dosažení požadovaných výsledků. Vaše doporučení Rhinofixu všem, kteří hledají přirozené zúžení nosu, je pro nás velmi ceněné.

   Přejeme vám další úspěchy a radost z vašeho nového vzhledu. Pokud budete mít jakékoliv další otázky nebo potřeby, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro vás.

   S přátelským pozdravem,

   Roman Drahoš

 3. Hana Vávrová

  Rhinofix je skvělý produkt pro zúžení nosu. Jsem naprosto spokojená s jeho výsledky. Použití je jednoduché a pohodlné. Doporučila bych ho každé ženě, která hledá přirozený způsob, jak upravit tvar nosu. Cena je rovněž velmi příznivá. Koupila jsem Rhinofix v České republice a doručení bylo rychlé a .

 4. Lesya Libichová

  Koupila jsem si Rhinofix v obchodě Wellness4you a musím říct, že jsem naprosto nadšená! Trpěla jsem svým příliš širokým nosem po mnoho měsíců, ale díky tomuto produktu se mi podařilo ho zúžit a vypadá teď mnohem lépe. Používala jsem ho pravidelně po dobu čtyř měsíců a výsledky jsou ohromující. Je to trochu dražší produkt, ale stojí to za to – už jen kvůli výsledkům, kterých jsem dosáhla. Kdybych věděla o tomto produktu dříve, určitě bych si ho koupila dříve a ušetřila peníze. Děkuji Wellness4you za skvělý produkt, který mi pomohl zlepšit můj vzhled a sebevědomí.

  • Roman Drahoš

   Děkujeme za milá slova, Lesyo! Jsme rádi, že vám Rhinofix pomohl dosáhnout výsledků, v něž jste doufala. Děkujeme, že jste si vybrali náš produkt, a doufáme, že si ho budete i nadále oblíbovat.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Koupit Rhinofix v ČR
Rhinofix
1300,00 

Způsoby dopravy a jejich cena: Doprava zdarma. Způsoby platby: Dobírka (platba bude provedena v hotovosti při převzetí zboží od přepravce).

Kupujte online Rhinofix v České republice: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Ústí nad Labem, Hradec Králové, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most a Opava.

Nákupní košík
RhinofixRhinofix
1300,00 

Přejít nahoru