Valgus

1300,00 

Valgus 2 v 1 – dokonalé řešení pro korekci vychýlení palce směrem ven. Koupit Valgus v České republice. Složení. Cena. Výhody. Doprava po celé ČR: Opava, Most, Kladno, Havířov, Zlín, Pardubice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Liberec, Plzeň, Ostrava, Brno a Praha. Recenze, Názory, Efekty. Kupujte online Valgus.

Jak získat Valgus? Objednejte si Valgus jednoduše a pohodlně: Vyplňte oficiální formulář na našem e-shopu. Zvolte preferovaný způsob dopravy a platby. Očekávejte balíček do 2-3 dnů. Zásilka dorazí v anonymní obálce.
Proč nakupovat u nás?
Platba při převzetí: Žádné platby předem, platíte až po doručení zásilky.
Rychlé doručení: Zdarma a do několika dnů.
Nejlepší ceny: Atraktivní cenové podmínky na celý sortiment.

Katalogové číslo: CZ-6U9T84545565 Kategorie:
Bezpečná platba je garantována

Hledáte produkt, který by vám pomohl s Hallux Valgus nebo abnormálně ven vybočeným palcem?

Valgus 2 v 1 je dokonalým řešením! Tento inovativní výrobek nejenže poskytuje léta potřebnou oporu pro snížení tlaku v oblasti palce, ale je také zcela neviditelný i při nošení otevřených bot.

Valgus 2 v 1 se skládá ze dvou fixátorů, které lze používat ve dne i v noci. Revoluční konstrukce rychle koriguje odchylku směrem ven. Což z ní činí neocenitelný přínos pro ty, kteří trpí hallux valgus a podobnými stavy.

Díky tomu, že Valgus 2 v 1 poskytuje dlouholeté pohodlí a jistotu, usnadňuje každodenní život bez obav z bolesti nebo nepohodlí. S tímto úžasným výrobkem, se už nikdy nebudete muset obávat, že se budete stydět za viditelné podpěry! Proto nečekejte – pořiďte si Valgus 2 v 1 ještě dnes a začněte ihned pozorovat výsledky!

Představujeme úžasný dokonalé řešení pro korekci vychýlení palce směrem ven.

Tento revoluční výrobek nejenže poskytuje základní podpůrnou funkci, ale lze jej nosit i při nošení obuvi, což znamená, že je pohodlný a pro ostatní neviditelný. Dokonce pomáhá snižovat tlak v oblasti palce, když jste na cestách! Každý pár obsahuje dva fixátory, takže získáte celodenní i celonoční úlevu. Připravte se zažít vzrušující zdraví nohou díky Valgus 2 v 1. Nenechte se brzdit vnější odchylkou palce – začněte se hýbat s Valgus 2 v 1 ještě dnes!

Revoluční nástroj pro chytřejší a efektivnější zahradničení. Ať už jste profesionál, nebo teprve začínáte, nářadí Valgus 2 v 1 vám pomůže posunout zahradničení na vyšší úroveň. Díky svému designu dva v jednom vám tento praktický nástroj poskytne jak radličku, tak kultivátor, s nimiž snadno a rychle prorazíte tvrdou půdu a snadno vytrháte kameny a plevel. Je dokonce vybaven pohodlnou rukojetí z TPR s ergonomickým úchopem, takže můžete pracovat bez obav z únavy rukou nebo puchýřů. Pomocí jeho užitečného hrotu můžete vyhrabat otravný plevel a poté jej otočit a zkultivovat půdu pro výsadbu!

Rýč Valgus 2 v 1 nejenže usnadňuje práci na zahradě; je také mimořádně odolný a vyrobený z nerezové oceli odolné proti korozi pro dlouhotrvající spolehlivost. Díky své lehké konstrukci je ideální i pro přenášení v zahradní tašce! Ať už zakládáte nový záhon, udržujete stávající nebo vytváříte něco zcela jedinečného – nechte Valgus 2 v 1, aby způsobil revoluci v péči o vaše rostliny! Pořiďte si ho ještě dnes a poznejte pohodlí chytrého a účinného zahradnického nářadí, kterému se nevyrovná žádné jiné.

Recenze

 1. Eva Chromá

  Nikdy jsem si nemyslela, že se můj problém s vychýlením palce dá řešit tak snadno. Mám pro Vás skvělou zprávu! Valgus 2 v 1 je naprosto fantastický produkt. Od chvíle, co jsem začala používat Valgus, se moje bolest a nepohodlí v nohách značně zlepšilo a vidím viditelný posun v korekci mých palců.

  • Roman Drahoš

   Dobrý den, paní Chromá,

   děkuji Vám za úžasnou recenzi našeho produktu Valgus a za hodnocení 5 hvězdiček. Jsem nesmírně potěšen, že jste s naším produktem tak spokojená.

   Je skvělé slyšet, že Valgus 2 v 1 přinesl takové fantastické výsledky při řešení Vašeho problému s vychýlením palce. Jsme rádi, že jsme mohli přispět k zlepšení Vaší bolesti a nepohodlí v nohách. Je skvělé, že vidíte viditelný posun v korekci Vašich palců.

   Vaše spokojenost je pro nás nejlepší odměnou za naši snahu poskytovat kvalitní produkty. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo budete potřebovat další informace, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás.

   Přejeme Vám nadále pohodlí a plynulý posun v korekci Vašich palců s naším Valgus.

   S přátelským pozdravem,

   Roman Drahoš
   Tým Wellness4you

 2. Jaroslava Muchová

  Po objednání jsem obdržela rychlou reakci od vašeho operátora, který mi poskytl vstřícné a užitečné informace. Byla jsem mile překvapena jeho ochotou a profesionalitou.

  Nyní bych se ráda zaměřila na samotný produkt Valgus. Je to dokonalé řešení pro korekci vychýlení palce směrem ven. Od té doby, co jsem začala používat Valgus, jsem si všimla zlepšení a úlevy. Můj palcůvý kloub je nyní ve správné poloze, a to mi opravdu pomohlo.

  Děkuji vám za vynikající produkt a skvělý zážitek s vaším obchodem. Vaše služby jsou profesionální a účinné. Určitě se k vám vrátím pro další nákupy.

  • Roman Drahoš

   Dobrý den, paní Muchová,

   děkujeme vám za vaše nadšené hodnocení našeho produktu Valgus. Jsme velmi potěšeni, že jste s ním tak spokojená. Vaše pětihvězdičkové hodnocení je pro nás obrovskou pochvalou.

   Oceňujeme, že jste si všimla rychlé reakce našeho operátora. Jsme tu pro vás, abychom poskytli vstřícné a užitečné informace. Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci s vašimi dotazy a že jste byla spokojená s naším přístupem.

   Samozřejmě se musím zmínit o samotném produktu Valgus. Je skvělé slyšet, že vám pomohl s korekcí vychýlení palce směrem ven. Vaše zlepšení a úleva jsou pro nás nejlepším potvrzením účinnosti tohoto produktu.

   Děkujeme vám za vaši důvěru a za to, že jste si vybrala náš produkt. Jsme rádi, že jste měla vynikající zážitek s naším obchodem a že jste byla spokojená s našimi službami. Budeme se těšit na vaši příští návštěvu a rádi vám budeme znovu poskytovat profesionální a účinné služby.

   Děkujeme vám ještě jednou a těšíme se na vaši další spokojenost s našimi produkty.

   S přátelským pozdravem,

   Roman Drahoš
   Tým Wellness4you

 3. Jana Procházková

  Produkt Valgus 2 in 1 řešení pro korekci vychýlení palce směrem ven. Jeho složení, cena a výhody jsou příznivé. Doprava po celé ČR je skvělým bonusem. S produktem jsem spokojená, i když mám malé výhrady. Myslím si, že by mohl být ještě pohodlnější. Celkově však doporučuji Valgus jako užitečný produkt pro korekci palce.

 4. Michaela Bajerová

  Nakonec jsem našla řešení svého problému s kladivovitým palcem! Valgus 2 in 1 je naprosto skvělý produkt, který mi pomohl s narovnáním mého palce směrem ven. Už jsem zkusila spoustu různých věcí, ale žádná z nich mi nepomohla tak jako tento produkt. Navíc ho můžu nosit s jakoukoliv obuví, a dokonce je neviditelný i v otevřených botách. Díky Valgus 2 in 1 se cítím mnohem pohodlněji a moje nohy nebolí. Rozhodně doporučuji všem, kdo mají podobný problém s palcem!

  • Roman Drahoš

   Ahoj Michaelo, děkujeme ti za milá slova o Valgus 2 v 1! Jsme moc rádi, že vám pomáhá s problémy s kladívkovými prsty. Je skvělé, že ji můžete nosit v jakékoli obuvi a že je neviditelná i v otevřených botách. Doufáme, že vám náš výrobek bude i nadále přinášet úlevu a pohodlí. Děkujeme, že jste se rozhodli pro Valgus 2 v 1 a že jste nás doporučili ostatním.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Koupit Valgus v ČR
Valgus
1300,00 

Způsoby dopravy a jejich cena: Doprava zdarma. Způsoby platby: Dobírka (platba bude provedena v hotovosti při převzetí zboží od přepravce).

Kupujte online Valgus v České republice: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Ústí nad Labem, Hradec Králové, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most a Opava.

Nákupní košík
ValgusValgus
1300,00 

Přejít nahoru