Záruka vrácení peněz

Nevíte, jestli objednáváte to správné zboží?

U nás neriskujete. Pokud se netrefíte a budete chtít nepoužité zboží vrátit, zašlete nám jej zpět a my vám vrátíme jeho plnou cenu.
Snažíme se zajistit, aby naši zákazníci byli spokojeni se službou Wellness4you (wellness4you.cz), proto nabízíme pohodlný systém vrácení zboží. K tomu je třeba provést několik jednoduchých kroků.

Nejlepší způsob, jak to udělat, je přejít na stránku produktu, požádat o bezplatnou konzultaci, počkat na zavolání a vyhlásit odmítnutí produktu. Prodejce můžete kontaktovat také na e-mailu info@wellness4you.cz a vyhlásit odmítnutí produktu. V případě, že nebude porušena celistvost balíku, zboží není otevřené, použité, nošené a poškozené můžete do 14 kalendářních dnů od data doručení zboží odstoupit od smlouvy. Upozorňujeme, že pokud chcete vrátit celý balíček, vrátíme celou čásktu, včetně nákladů na dopravu. V případě, že jste si objednali více zboží a chcete vrátit jen část z nich, vrátíme vám částku pouze za vrácené produkty.

Do 14 dnů po obdržení zásilky prozkoumáme vrácené zboží a rozhodneme o vrácení peněžních prostředků na uvedený účet. Podrobnosti o vrácení vám sdělíme e-mailem nebo telefonicky.

Při platbě bankovní kartou bude částka vrácena na stejnou kartu, kterou byla původní platba hrazena (pokud nevypršela její platnost, není zablokovaná atd.).

Pokud zvolíte způsob platby na dobírku, Bankovní převod, bude Vás dále kontaktovat náš zákaznický servis. Pro zjednodušení procesu si připravte následující informace, které poskytnete našemu zástupci zákaznického servisu:

  • IBAN
  • Číslo účtu
  • Jméno majitele účtu
  • SWIFT kód

Kupující nemůže vrátit:

  • otevřené a použité kosmetické a jiné produkty, které přicházejí do přímého styku s pokožkou (například použitý zubní kartáček, deodorant atd.);
  • doplňky stravy, pokud jste je otevřeli a/nebo začali užívat.

Kontakty

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně odstoupení bez udání důvodů nás kontaktujte na e-mailové adresa info@wellness4you.cz

Pod Vilami 802/7, 140 00 Praha 4, Česká republika
info@wellness4you.cz
+420234688448
Nákupní košík
Přejít nahoru