Rinnova

330,00 

Rinnova Pro – revolučního produktu určeného k regeneraci a obnově jakéhokoli povrchu. Stačí jedna jednoduchá aplikace přípravku Rinnova, abyste svým věcem vrátili zvláštní lesk a šarm.

Jak získat Rinnova? Objednejte si Rinnova jednoduše a pohodlně: Vyplňte oficiální formulář na našem e-shopu. Zvolte preferovaný způsob dopravy a platby. Očekávejte balíček do 2-3 dnů. Zásilka dorazí v anonymní obálce.
Proč nakupovat u nás?
Platba při převzetí: Žádné platby předem, platíte až po doručení zásilky.
Rychlé doručení: Zdarma a do několika dnů.
Nejlepší ceny: Atraktivní cenové podmínky na celý sortiment.

Katalogové číslo: CZ-KL1PU13Z6850 Kategorie:
Bezpečná platba je garantována

Představujeme vám revoluční tekutou pryskyřici Rinnova různé povrchy! Tento produkt v mžiku promění starý, nudný předmět v něco nového a lesklého. Nejenže poskytuje povrchům odolnost proti vodě a ochranu proti slunečnímu záření, ale odstraňuje škrábance, obnovuje barvu a lesk, a dokonce přináší nový lesk i velmi starým předmětům, které máte doma. Nebudete věřit, jaký rozdíl dokáže Rinnova udělat, dokud se o tom sami nepřesvědčíte!

Ať už máte plasty, kůži, dřevo, terakotu, kameninu nebo syntetické tkaniny, které potřebují opravu nebo renovaci, Rinnova je snadnou volbou, jak těmto předmětům dodat opět zcela nový vzhled. Vzpomeňte si na všechny své oblíbené předměty, které mají lehký lesk. Se značkou Rinnova mohou vypadat stejně dobře jako v den, kdy jste je poprvé spatřili! Stačí jedna jednoduchá aplikace přípravku Rinnova, abyste svým věcem vrátili zvláštní lesk a šarm.

Nenadávejte na staré předměty. Prostě jim ještě dnes dejte šanci s přípravkem Rinnova! Zaručujeme vám, že budete ohromeni, jak odlišně budou vaše oblíbené předměty vypadat po jejich vylepšení pomocí užitečných prvků této revoluční tekuté pryskyřice!

Máte doma předměty, které vypadají staře a zašle? Nyní existuje snadný způsob, jak jim dodat nový lesk – Rinnova. Tento výkonný univerzální restaurátor a leštič vám pomůže vdechnout vašim materiálům znovu život bez námahy spojené s používáním stovky různých přípravků.

Tento produkt se snadno používá a poskytuje ochrannou vrstvu i v extrémních podmínkách!

Funguje na plastové židle, kožené tašky a boty, dřevěný nábytek, železné korpusy, hračky, pohovky, sklo – téměř na cokoli, co potřebujete! Stačí jediný nátěr, abyste svůj majetek ochránili před škodlivou vlhkostí a UV zářením na dlouhá léta.

Dejte sbohem škrábancům a matným barvám – s Rinnova budou vaše materiály opět plné původní živosti! S tímto řešením pro opravu v jednom kroku dodáte jakémukoli povrchu lesk jako nikdy předtím. Nedovolte, aby opotřebení zničilo krásu vašeho majetku – Rinnova mu vrátí původní lesk!

Objevte sílu Rinnova Pro – revolučního produktu určeného k regeneraci a obnově jakéhokoli povrchu.

Naše inovativní složení se skládá ze speciální pryskyřice s nejmodernějšími regeneračními mikročásticemi, které pronikají hluboko do povrchu, navracejí mu jeho původní krásu a vytvářejí neviditelný štít na ochranu před UV zářením a vodou.

Dejte sbohem matným povrchům – Rinnova Pro je oživí tím, že jim dodá barvu a strukturu. Stačí jediná aplikace a budete překvapeni, jak jsou vaše povrchy vyleštěné do správného tvaru, aniž byste museli vynaložit jakoukoli námahu z vaší strany. Zapomeňte na zdlouhavé drhnutí, škrábání nebo broušení – nechte náš výrobek pracovat, zatímco vy se budete věnovat jiným důležitým úkolům!

Je čas oživit vaše povrchy – zvolte Rinnova Pro ještě dnes! Díky našemu jedinečnému složení se můžete spolehnout, že váš povrch bude v mžiku vypadat jako nový. Připravte se na to, že budete ohromeni tím, co tento revoluční produkt dokáže!

Recenze

 1. Zuzana Ondrová

  Tento produkt je naprosto úžasný! Stačí jednoduchá aplikace a mé věci jsou jako nové! Od té doby, co jsem začala používat Rinnova Pro, jsem si znovu zamilovala své staré nábytek a předměty, které jsem chtěla vyhodit.

  • Roman Drahoš

   Dobrý den, paní Ondrová!

   Děkujeme vám za vaši nadšenou recenzi na náš produkt Rinnova. Jsme velmi potěšeni, že jste s ním tak spokojená a že vám pomohl obnovit vaše věci. Je skvělé slyšet, že díky Rinnova Pro jste znovu objevila krásu a hodnotu vašeho starého nábytku a předmětů, které jste chtěla vyhodit.

   Rinnova je skutečně úžasný produkt, který nabízí jednoduchou aplikaci a přináší skvělé výsledky. Jeho schopnost obnovit a oživit povrchy je vynikající a může vám pomoci prodloužit životnost vašich věcí.

   Děkujeme vám za důvěru, kterou jste nám projevila tím, že jste si vybrala náš produkt Rinnova. Pokud budete mít jakékoli další otázky nebo budete potřebovat další informace, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme.

   Přejeme vám mnoho dalších skvělých momentů s vaším nově obnoveným nábytkem a předměty.

   S přátelským pozdravem,

   Roman Drahoš
   Tým Wellness4you

 2. Věra Čermáková

  S přípravkem Rinnova jsem byla velmi spokojená. Je to opravdu revoluční produkt, který dokáže regenerovat a obnovit jakýkoli povrch. Pouhá jedna aplikace Rinnova stačila k tomu, abych svým věcem vrátila ztracený lesk a šarm. Cena je rovněž velmi příjemná, a navíc jsem ocenila rychlou a bezplatnou dopravu. Doporučuji Rinnova všem, kteří chtějí obnovit vzhled svých věcí bez velké námahy.

  • Roman Drahoš

   Dobrý den, paní Čermáková,

   děkujeme vám za vaši skvělou zpětnou vazbu ohledně našeho produktu Rinnova a za udělení pěti hvězdiček. Jsme velmi rádi, že jste s naším produktem tak spokojená a že jste dosáhla vynikajících výsledků.

   Je pro nás potěšením slyšet, že Rinnova splnila vaše očekávání a že je pro vás opravdu revolučním produktem. Je skvělé, že jste si všimla jeho schopnosti regenerovat a obnovit jakýkoli povrch. Jsme rádi, že jediná aplikace Rinnova stačila k tomu, abyste vrátila vašim věcem ztracený lesk a šarm.

   Děkujeme vám také za pochvalu naší příjemné ceny a bezplatné rychlé dopravy. Jsme rádi, že jsme vám mohli poskytnout tuto výhodu a usnadnit vám nákup našeho produktu.

   Vaše doporučení Rinnova všem, kteří chtějí obnovit vzhled svých věcí bez velké námahy, je pro nás velmi cenné. Budeme se i nadále snažit nabízet kvalitní a účinné výrobky, které pomáhají našim zákazníkům dosahovat požadovaných výsledků.

   Děkujeme vám za vaši důvěru a podporu naší značky. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli otázky nebo budete potřebovat další produkty pro obnovu a regeneraci, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme naši vynikající službu.

   Přejeme vám nadále spokojenost s Rinnovou a krásný den.

   S přátelským pozdravem,

   Roman Drahoš

 3. Denisa Nováčková

  Tento produkt Rinnova je opravdu revoluční. Použila jsem ho na různé povrchy a výsledky jsou fantastické. Je to jednoduché – stačí aplikovat a okamžitě zaznamenáte změnu. Moje věci teď vypadají úžasně lesklé a okouzlující. Moc si vážím tohoto produktu. Děkuji!

 4. Jan Němec

  Jsem velmi spokojen s produktem Rinnova od Wellness4you! Koupil jsem si ho na doporučení kamaráda a použil jsem ho k opravě své venkovní lavičky, která se začala odbarvovat od slunce. Byl jsem velmi překvapen, jak skvěle funguje. Můj nábytek vypadá opět jako nový a to vše díky Rinnově! Doporučuji tento produkt každému, kdo potřebuje rychlou a efektivní opravu pro svůj nábytek. Velké díky patří Wellness4you za tento skvělý produkt!

  • Lukáš Hejtmánek

   Děkujeme vám, Jano, za vaše milá slova a recenzi na Rinnova. Snažíme se zákazníkům poskytovat produkty, které řeší jejich potřeby v oblasti nábytku, a jsme nadšeni, že to byl i Váš případ.

   Velmi si vážíme toho, že jste si našla čas podělit se o svůj příběh a doporučit náš výrobek. Právě díky zákazníkům, jako jste vy, je naším cílem pokračovat ve výrobě produktů, které splňují nejvyšší nároky našich zákazníků.

   Ještě jednou Vám děkujeme za Vaši recenzi a přejeme Vám do budoucna mnoho dalších úspěšných projektů s využitím produktů Rinnova!

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Koupit Rinnova v ČR
Rinnova
330,00 

Způsoby dopravy a jejich cena: Doprava zdarma. Způsoby platby: Dobírka (platba bude provedena v hotovosti při převzetí zboží od přepravce).

Kupujte online Rinnova v České republice: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Ústí nad Labem, Hradec Králové, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most a Opava.

Nákupní košík
RinnovaRinnova
330,00 

Přejít nahoru