Rinnova

(Hodnocení: 1)

330,00 

Rinnova Pro – revolučního produktu určeného k regeneraci a obnově jakéhokoli povrchu. Stačí jedna jednoduchá aplikace přípravku Rinnova, abyste svým věcem vrátili zvláštní lesk a šarm.

Způsob Platby: platba dobírkou .
Způsob Dopravy: kurýr na adresu, balík do ruky .
Vrácení Výrobku: do 14 dnů .
* Tento produkt není lék. Informace a produkty uvedené na této stránce nenahrazují lékařskou pomoc.

Katalogové číslo: CZ-KL1PU13Z6850 Kategorie:

Představujeme vám revoluční tekutou pryskyřici Rinnova různé povrchy! Tento produkt v mžiku promění starý, nudný předmět v něco nového a lesklého. Nejenže poskytuje povrchům odolnost proti vodě a ochranu proti slunečnímu záření, ale odstraňuje škrábance, obnovuje barvu a lesk, a dokonce přináší nový lesk i velmi starým předmětům, které máte doma. Nebudete věřit, jaký rozdíl dokáže Rinnova udělat, dokud se o tom sami nepřesvědčíte!

Ať už máte plasty, kůži, dřevo, terakotu, kameninu nebo syntetické tkaniny, které potřebují opravu nebo renovaci, Rinnova je snadnou volbou, jak těmto předmětům dodat opět zcela nový vzhled. Vzpomeňte si na všechny své oblíbené předměty, které mají lehký lesk. Se značkou Rinnova mohou vypadat stejně dobře jako v den, kdy jste je poprvé spatřili! Stačí jedna jednoduchá aplikace přípravku Rinnova, abyste svým věcem vrátili zvláštní lesk a šarm.

Nenadávejte na staré předměty. Prostě jim ještě dnes dejte šanci s přípravkem Rinnova! Zaručujeme vám, že budete ohromeni, jak odlišně budou vaše oblíbené předměty vypadat po jejich vylepšení pomocí užitečných prvků této revoluční tekuté pryskyřice!

Máte doma předměty, které vypadají staře a zašle? Nyní existuje snadný způsob, jak jim dodat nový lesk – Rinnova. Tento výkonný univerzální restaurátor a leštič vám pomůže vdechnout vašim materiálům znovu život bez námahy spojené s používáním stovky různých přípravků.

Tento produkt se snadno používá a poskytuje ochrannou vrstvu i v extrémních podmínkách!

Funguje na plastové židle, kožené tašky a boty, dřevěný nábytek, železné korpusy, hračky, pohovky, sklo – téměř na cokoli, co potřebujete! Stačí jediný nátěr, abyste svůj majetek ochránili před škodlivou vlhkostí a UV zářením na dlouhá léta.

Dejte sbohem škrábancům a matným barvám – s Rinnova budou vaše materiály opět plné původní živosti! S tímto řešením pro opravu v jednom kroku dodáte jakémukoli povrchu lesk jako nikdy předtím. Nedovolte, aby opotřebení zničilo krásu vašeho majetku – Rinnova mu vrátí původní lesk!

Objevte sílu Rinnova Pro – revolučního produktu určeného k regeneraci a obnově jakéhokoli povrchu.

Naše inovativní složení se skládá ze speciální pryskyřice s nejmodernějšími regeneračními mikročásticemi, které pronikají hluboko do povrchu, navracejí mu jeho původní krásu a vytvářejí neviditelný štít na ochranu před UV zářením a vodou.

Dejte sbohem matným povrchům – Rinnova Pro je oživí tím, že jim dodá barvu a strukturu. Stačí jediná aplikace a budete překvapeni, jak jsou vaše povrchy vyleštěné do správného tvaru, aniž byste museli vynaložit jakoukoli námahu z vaší strany. Zapomeňte na zdlouhavé drhnutí, škrábání nebo broušení – nechte náš výrobek pracovat, zatímco vy se budete věnovat jiným důležitým úkolům!

Je čas oživit vaše povrchy – zvolte Rinnova Pro ještě dnes! Díky našemu jedinečnému složení se můžete spolehnout, že váš povrch bude v mžiku vypadat jako nový. Připravte se na to, že budete ohromeni tím, co tento revoluční produkt dokáže!

1 recenze Rinnova

 1. Jan Němec

  Jsem velmi spokojen s produktem Rinnova od Wellness4you! Koupil jsem si ho na doporučení kamaráda a použil jsem ho k opravě své venkovní lavičky, která se začala odbarvovat od slunce. Byl jsem velmi překvapen, jak skvěle funguje. Můj nábytek vypadá opět jako nový a to vše díky Rinnově! Doporučuji tento produkt každému, kdo potřebuje rychlou a efektivní opravu pro svůj nábytek. Velké díky patří Wellness4you za tento skvělý produkt!

  • Lukáš Hejtmánek

   Děkujeme vám, Jano, za vaše milá slova a recenzi na Rinnova. Snažíme se zákazníkům poskytovat produkty, které řeší jejich potřeby v oblasti nábytku, a jsme nadšeni, že to byl i Váš případ.

   Velmi si vážíme toho, že jste si našla čas podělit se o svůj příběh a doporučit náš výrobek. Právě díky zákazníkům, jako jste vy, je naším cílem pokračovat ve výrobě produktů, které splňují nejvyšší nároky našich zákazníků.

   Ještě jednou Vám děkujeme za Vaši recenzi a přejeme Vám do budoucna mnoho dalších úspěšných projektů s využitím produktů Rinnova!

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík